sobota, 14 września 2013

MYDŁA *** PYTANIA - ODPOWIEDZI


NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA :


Czy mydła olive art & nature produkowane są wyąłcznie z oliwy ?
Nasze mydła olive wykonane są z oliwy z dodatkiem olejów (oliw, maseł) szlachetnych, skład każdego mydła napisany jest na opakowaniu w j.polskim. Oliwkowe mydła są to mydła wyjątkowe, oliwa już w starożytności została nazwana przez Homera *płynnym zlotem*, dzisiejsi naukowcy są w zupełności zgodni co do jej dobroczynnych właściwości możemy  i powinniśmy korzystać z oliwy jak najwięcej i w każdy sposób.

Czy Wasze mydła są naprawdę naturalne?
Tak, podstawą naszych mydeł są wyłącznie szlachetne oleje roślinne (min. oliwa z oliwek, olej palmowy, rzepakowy, słonecznikowy, kokosowy, migdałowy, rycynowy, sezamowy, z pestek moreli, masla i wosk pszczeli). Wzbogacone są też wysokiej jakości olejkami eterycznymi, które nadają mydłom niepowtarzalny zapach. Znajdą Państwo w nich również  zioła, przyprawy, mleko, naturalne soki, wodę destylowaną  i wosk roślinny. Produkujemy świeże naturalne mydła bez użycia chemicznych substancji konserwujących i bez chemicznych barwników.


Czy z Waszych mydeł mogą korzystać osoby chore na łuszczycę albo atopiczną egzemę?
Ludzie cierpiący na egzemę, łuszczycę czy inne choroby dermatologiczne mogą korzystać przede wszystkim z naszych czystych mydeł oliwkowych bez domieszek. Mydła te zawierają wyłącznie oliwę z oliwek i są odpowiednie dla suchej i wrażliwej skóry.


Czy Wasze mydła nadają się dla dzieci?
Oczywiście,  nadają się dla dzieci już od momentu ich narodzin. Dzięki wyłącznej  zawartości dziewiczej oliwy z oliwek mydło natłuszcza i jednocześnie nasącza delikatną dziecięcą skórę przyjemnym zapachem (np. mydło oliwkowe - OLIWKA, mydło oliwkowe z rumiankiem - OLIWKA & RUMIANEK).
 
Prawda ?  - Nie prawda ?

Nieprawdą jest, ze twardość, *lekkość* mydła oraz ilość piany świadczy klasie mydła.


Czy oferowane produkty można gdzieś zobaczyć?
Jak na razie w naszym sklepie internetowym www.artnaturegallery.pl


Jaki jest okres przydatności Waszych mydeł?
Okres ten nie ma jakiegoś określonej granicy, mydło jest jak wino im starsze tym lepsze, nie traci swoich właściwości, jednak jeśli mamy skórę nadzwyczajnie  problemową  wtedy powinniśmy zużyć mydło w ciągu 24 miesięcy. Ze względu na to, że przy produkcji nie używamy żadnych substancji konserwujących, nasze mydła mogą delikatnie zmieniać barwę lub zapach. Nie wpływa to jednak na ich jakość.


Jak można zapłacić za towar?
Najczęściej wybierany sposób płatności to płatność za pobraniem (opłata przy odbiorze). Za towar można zapłacić również za pośrednictwem przelewu bankowego.


W jaki sposób towar dotrze do mnie?
Towar wysyłamy Pocztą Polską lub kurierem PPL. Można również odebrać towar osobiście w pracowni firmy art & nature. Inne sposoby odbioru możliwe są po uzgodnieniu.

Czy jest ustalona minimalna cena zamówienia?
Nie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz